افزایش نرخ دلار توسط صرافی های کله گنده !

قیمت دلار که دیروز روندی افزایشی را در پیش گرفته بود در معاملات انجام شده صبح امروز (دوشنبه ) با کاهش مواجه اما مجددا افزایشی شد .برخی از صرافی های بازار اظهار کردند علت این همه نوسانات , دستکاری صرافی های کله گنده در بازار است !

 

به گزارش جام نیـوز ،  بازار ارز که هفته ها است دستخوش نوسانات مکرر افزایشی و کاهشی بود امروز هم از این روال مستثنی نبود و آنگونه که فعالان بازار می گویند دلیل این التهاب نه از سمت بانک مرکزی و نه از سمت عمو بانکی ها , بلکه از سوی صرافی های کله گنده بوده است !

در این راستا یکی از صراف های چهارراه استامبول از غیرقابل پیشبینی بودن نرخ ها در بازار ارز حتی برای 1 ساعت آینده می گوید و می افزاید : صرافی ها فعلا فقط نظاره گر نوسانات قیمتی هستند و اصلا نمی دانند قرار است وضعیت چگونه شود.

صراف دیگری که در قلب بازار ارز فعالیت دارد در ادامه صحبتهای همکار خود اینگونه می گوید که علت کاهش قیمت ها بخاطر دخالت بانک مرکزی نبوده زیرا که امروز بانک مرکزی عرضه ای نداشته است.

همچنین یکی دیگر از صراف ها در ادامه می گوید: در گذشته عمو بانکی ها نرخ ارز را تعیین می کردند اما هم اینک دیگر از عمو بانکی ها هم خبری نیست و فقط بازاری های “کله گنده” بازار را تکان میدهند.

منبع : سایت اتحادیه طلای تهران

 

  • مدیریت سایت
  • ۱۳۹۴/۱۱/۰۶
  • 1342
  • 0

مطالب مرتبط

تعداد دیدگاه ها (0)