معرفی طراح لیلا عبداللهی

معرفی طراح لیلا عبداللهی

معرفی طراح لیلا عبداللهی : وی پس از پایان تحصیل در دانشگاه هنرهای زیبا در تهران راه خود را در پیش گرفت . او پس از فارغ التحصیلی در سال 2005 در رشته طراحی جواهرات از مدرسه سنت مارتین , مطالعات خود را در جواهر شناسی تا سال 2006 ادامه داد.
این بانوی ایرانی در زمینه طراحی جواهرات گرانبها و متفاوت سابقه ای درخشان دارد.او در همین راستا توانسته برنده جوایز متعددی شود و این موفقیت های پی در پی باعث سفارش هایی برای طراحی جواهرات گرانبها از جانب مشتریان خصوصی و شرکت های بزرگ بین المللی در انگلستان شده است. لیلا همچنین ویرایشگر جواهرات و اشیای قیمتی برای مجله زندگی شهری، مجله زندگی لوکس مستقر در لندن می باشد .
عبدالهی خط تولید جواهرات خود را در سال 2011 و پس از به پایان رساندن دوره لیسانس طراحی جواهر در کالج مرکزی هنر و طراحی سنت مارتین لندن راه ‌اندازی کرده است. او به عنوان یکی از برجسته ترین طراحان جوان انگلستان شناخته می‌شود و در سال 2012 در رشته طراحی جواهر، نامزد جایزه بهترین طراح سال بوده است .
او  می گوید :  من تنها به دنبال ساختن جواهر نیستم.  من قطعاتی را خلق می‌کنم که مجموعه‌ داران و دوست‌داران جواهرات تا سال‌ها بتوانند از زیبایی آن لذت ببرند .

 

لیلا عبدللهی

لیلا عبدللهی

معرفی طراح لیلا عبداللهی 05 06 07

لیلا عبدللهی

 • مدیریت سایت
 • 1395/10/25
 • 551
 • 1

مطالب مرتبط

تعداد دیدگاه ها (1)

 • 1396/03/04 - 02:11
  shokufa

  شما که چند نمونه از طرح های زیبای ایشان رو گذاشتید واقعا زیبا و منحصر به فرد هستند,
  قطعا به امید خدا شما هم به این مرحله خواهید رسید که نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر دنیا از برند شما مدیر گرامی به نیکی یاد میکنند. موفق و سرفراز باشید.