پوست اندازی یاهو مسنجر برای جلب نظر مجدد کاربران

نرم افزار چت یاهو مسنجر که یک دهه قبل محبوب ترین ابزار ارتباطی کاربران اینترنت بود، این روزها طرفدار چندانی ندارد. ولی یاهو امیدوار است با ایجاد تغییراتی در آن محبوبیت را به این نرم افزار بازگرداند.

یاهو

به گزارش فارس به نقل از سی نت، یاهو مسنجر این روزها رقبای قدرتمندی همچون واتس اپ، تلگرام و دهها شبکه اجتماعی دارد که حتی عرضه نسخه همراه یاهو مسنجر هم نتوانسته از محبوبیت آنها بکاهد.

یاهو مسنجر که در سال 1998 راه اندازی شد همراه با مسنجر AOL تا یک دهه قبل در میان کاربران بسیار محبوب بودند، اما یاهو به تازگی نسخه همراه آن را نوسازی کرده و از روز پنج شنبه در دسترس علاقمندان قرار داده است. البته این خدمات مانند گذشته از طریق وب و ایمیل یاهو هم قابل استفاده است.خدمات یاد شده با آندروید و آیفون هم سازگار است.

پیش از این گفته می شد که یاهو در اندیشه فروش تمامی محصولات تحت وب خود و همین طور کسب و کار خود در حوزه تبلیغات آنلاین است. اما نوسازی یاهومسنجر باعث شده تا این گمانه زنی ها کمرنگ شود. یاهو فعلا در مورد تمامی این گزارش ها سکوت کرده است.

از جمله ویژگی های یاهومسنجر جدید می توان به امکان بازپس گیری پیام های متنی و تصویری ارسالی توسط فرستنده اشاره کرد. همچنین از این طریق می توان صدها تصویر را در آن واحد با سرعت مناسبی ارسال نمود.

تحلیل گران معتقدند نرم افزارهای پیام رسان اینترنتی آینده پررونقی دارند و یاهو هم به همین علت قصد ندارد از یاهو مسنجر صرف نظر کند. فیس بوک با درک این مساله سال گذشته 19 میلیارد دلار برای خرید WhatsApp پرداخت کرده بود.

منبع : سایت اتحادیه طلای تهران

  • مدیریت سایت
  • ۱۳۹۴/۰۹/۱۳
  • 1044
  • 0

مطالب مرتبط

تعداد دیدگاه ها (0)