ژورنال طلا و جواهر

ژورنال طلا و جواهر

به نام خدا

پس از نگارش کتاب “چگونه طلا بخریم” که به لطف خداوند متعال با دریافت 6 لوح تقدیر منجمله اتاق اصناف تهران و اتحادیه طلا و جواهر مشهد همراه بود هم اکنون با پروژه جدیدی در خدمت همکاران صنف طلا و جواهر کشور میباشیم.
بر این اساس با توجه به نبود ژورنال های طلا و جواهر روز دنیا در کشور و قدیمی بودن ژورنال های موجود و مهمتر از آن در راستای نظرسنجی اینترنتی که در میان بانوان محترم صورت گرفت و نتیجه ای فراتر از حد تصور حاصل شد مبنی بر اینکه حدود 80% از بانوان تمایل دارند سفارشات خود را از روی کاتالوگ و ژورنال انجام دهند و تنها 20% تمایل به انتخاب سفارش از روی لپتاب و تبلت دارند , خود انگیزه ای شد تا  این نقیصه و کمبود را به بهترین نحو ممکن برطرف نماییم .
حال از ویژگی های برتر این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
1 – به کارگیری از کاغذ مرغوب گلاسه که مخصوص چاپ عکس بوده و نیز ضد آب میباشد .
2 – استفاده از صحافی درجه یک تا بدینوسیله محصول پیش رو از خرابی و کنده شدن صفحات در امان بوده و قادر باشد سال های سال مورد استفاده همکاران صنف طلا و جواهر قرار گیرد .
3 – انتخاب تصاویر بصورت کاملا هوشمندانه و در راستای نیاز و سلیقه هموطنان گرامی .
4 – درج تصاویر با بالاترین کیفیت ممکن و مهمتر از آن در حالات مختلف که سبب میشود خریداران بتوانند تمام قسمت ها و زوایای محصول را مشاهده نمایند و علاوه بر آن همکاران سازنده برای ساخت محصولات کار راحت تری در پیش داشته باشند .
5 – جلوگیری از خروج ارز از کشور .

اما استفاده از مجلات و ژورنال های خارجی زبان به دلایلی توجیه پذیر بنظر نمیرسد که از آن دسته میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
1- هزینه هنگفت آنها (بالاخص مجلات طلا و جواهر) که علاوه بر مبلغ بالای خود , پس از ورود به کشور با قیمتی فراتر از قیمت اولیه به فروش میرسند .
2 – تعداد تصاویر بسیار کمتر آنها نسبت به ژورنال پیش رو .
3 – استفاده از تصاویری که با فرهنگ و شئونات کشور اسلامی ما در تضاد میباشند.

امید است در آینده با استفاده از نظرات سازنده همکاران گرامی بتوانیم اثری به مراتب قوی تر را ارائه نماییم .
گردآورنده  : ایمان آزموده
طراحی و گرافیک  : ایمان آزموده
شماره تماس : 9757 280 0935
قیمت با ارسال رایگان به سراسر کشور : 99 هزار تومان

تصاویری از صفحات ژورنال :

ژورنال طلا و جواهر

کاتالوگ طلا و جواهر

خرید ژورنال