6 دی؛ واریز وجوه ۴۴ هزار تن از سپرده‌گذاران “میزان”

​بانک صادرات ایران با صدور اطلاعیه شماره ۵ از واریز وجوه سپرده، حدود ۴۴ هزار تن از سپرده‌گذاران موسسه در حال تسویه میزان در روز 6 دی‌ماه خبر داد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بانک صادرات ایران پنجمین اطلاعیه خود را در زمینه موسسه در حال تسوبانم میزان جانباز مشهدیه میزان صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده که با تلاش بی‌وقفه همه دست‌اندرکاران، بخش دیگری از دارایی‌های ثابت و جاری (اعتباری) تعاونی توسط هیات‌های محترم کارشناسان املاک و مالی اعتباری ارزیابی و آماده انتقال به بانک شد و در نتیجه امکان پرداخت سپرده حدود ۴۴ هزار تن از سپرده‌گذاران محترم که تا مبلغ ٢٠٠ میلیون ریال سپرده دارند و همچنین پرداخت سپرده‌های مشترک و حقوقی تا مبلغ ٢٠٠ میلیون ریال فراهم شده است.

در ادامه اطلاعیه آمده است: با عنایت به تدابیر اتخاذ شده، ارزیابی دارایی‌ها با جدیت در دستور کار قرار داشته و همچنان که قبلا اعلام شد بلافاصله پس از انتقال دارایی‌ها، سپرده سایر سپرده‌گذاران محترم نیز تعیین تکلیف می‌شود. هر چه سرعت ارزیابی و انتقال دارایی‌ها توسط کارشناسان و هیات محترم تصفیه بیشتر باشد پرداخت‌ها بدون وقفه در بانک صادرات ایران انجام می‌شود. بنابراین از آن‌جا که سپرده‌های تا مبلغ ٢٠٠ میلیون ریال در روز ۶ دی ماه ١٣٩۴واریز می‌شود، سپرده‌گذاران محترم بر اساس آخرین شماره کد ملی با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده‌گذار بودن ایشان در تعاونی میزان دارد و مورد تایید هیات محترم تصفیه تعاونی مذکور است و قبلا در باجه‌های بانک صادرات ایران در شعب تعاونی میزان یا شعب بانک صادرات ایران اقدام به افتتاح حساب کرده‌اند به شعب قبلی تعاونی میزان که در اختیار این بانک قرار گرفته‌اند، مراجعه کنند.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده که وجوه اشخاص حقیقی و حقوقی که سپرده آن‌ها وثیقه تسهیلات دریافتی توسط خودشان یا اشخاص ثالث است و ضمانت تسهیلات را کردند (دارندگان تعهد مستقیم و غیرمستقیم) در این مرحله واریز نمی‌شود و این افراد برای تعیین تکلیف باید به واحدهای تعاونی در حال تصفیه میزان واقع در میدان جانباز شهر مشهد مراجعه و نسبت به تعیین تکلیف تعهدات مربوطه اقدام کنند.

منبع : سایت اتحادیه طلای تهران

  • مدیریت سایت
  • ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
  • 918
  • 0

مطالب مرتبط

تعداد دیدگاه ها (0)