درباره سایت

  به نام خدا , به یاد خدا , برای خدا

قبل از هر چیز ورود شما بازدید کننده گرامی را به سایت (( مسترگلد )) خیر مقدم عرض نموده و ضمن سپاس از اینکه مارا بعنوان منبع و مرجعی در زمینه ((طلا)) و موضوعات وابسته انتخاب کرده اید آرزومندیم لحظات مفید و پرباری را در کنار یکدیگر تجربه نمائیم.
اگر از همان ابتدا با ما همراه بوده باشید مستحضر هستید که این وبسایت با فعالیتی محدود و با دامنه (( gogold.ir )) آغاز به کار کرد. چشم اندازی که پیش از این برای سایت در نظر گرفته شده بود به این صورت بود که مکانی برای معرفی کتاب ((چگونه طلا بخریم؟)) و همچنین محیطی به جهت مشاوره و راهنمایی کاربران در امر خرید و فروش طلا و سکه و موضوعات مربوطه ارائه گردد. اما پس از اندک زمانی و با توجه به درخواست های مکرر کاربران مصمم شدیم که با صرف هزینه ای دوباره , اقدام به بازطراحی و توسعه سایت نماییم آنگونه که شایسته حضور شما بازدید کنندگان گرامی باشد.در این راستا بخش های جدیدی همچون نرخ طلا , سکه و ارز خبر های اقتصادی بازار طلا و قسمت های متنوع دیگری را ارائه نموده که علاوه بر کاربران عادی , پاسخگوی نیاز همکاران محترم در صنف طلا و جواهر بوده و قادر باشد خواسته های این عزیزان را نیز محقق سازد .
بخش دیگری که بد نیست اشاره ویژه ای به آن داشته و با کمال مسرت از آن رونمایی نماییم مربوط به قسمت ((گالری تصاویر)) می باشد که در این بخش توضیحات و شرح خصوصیات تمام زیورآلات با بیانی ساده و روان برای خوانندگان محترم به نگارش درآمده و در ذیل تصاویر قرار گرفته که به جرات میتوان گفت کمترین سایتی در حوزه طلا و جواهر کشور اینگونه به آن پرداخته است .
طبق سنوات گذشته نیز قسمت (( مشاوره رایگان )) با قدرت به فعالیت خود ادامه داده و شما خوانندگان گرامی میتوانید سوالات و ابهاماتی را که در ذهن خود دارید در این محیط مطرح نموده و ما نیز امیدواریم همچون گذشته با استعانت از خداوند متعال و در حد توان خود راهنمایی های لازم را ارائه نماییم .
در پایان مدیریت وبسایت مشتاقانه آماده دریافت نظرات , پیشنهادات , انتقادات و همچنین مقالات ارسالی کاربران گرامی می باشد تا با نام خودشان در سایت درج گردیده و همچنین گوشه چشمی به قلم و تجربه همکاران گرامی داشته تا با مساعدت یکدیگر در آگاه سازی افکار عمومی در زمینه طلا و جواهرات قدم برداریم.
با آرزوی شادکامی و بهروزی برای یکایک شما عزیزان

ایمان آزموده
مدیر وبسایت ((MasterGold.ir)) و مولف کتاب ((چگونه طلا بخریم؟))