تماس با ما

  به نام خدا , به یاد خدا , برای خدا

قبل از هر چیز ورود شما بازدید کننده گرامی را به سایت ” مَسترگلد ” خیر مقدم عرض نموده و ضمن سپاس از اینکه مارا بعنوان منبعی در زمینه “طلا” و “سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی” انتخاب کرده اید آرزومندیم لحظات مفید و پرباری را در کنار یکدیگر تجربه نمائیم .

لازم به ذکر است که این سایت در زمینه خرید و فروش طلا فعالیتی نداشته و فقط در زمینه فروش زیورآلات سنگی فعال خواهد بود و برای این منظور میتوانید با شماره تلفن 09352809757 و یا پیامرسان واتساپ و تلگرام بر روی همین خط و یا پیج اینستاگرام به آدرس @mastergold.ir در ارتباط باشید .

همچنین طبق سنوات گذشته قسمت (( مشاوره رایگان ))  به فعالیت خود ادامه داده و شما خوانندگان گرامی میتوانید سوالات و ابهاماتی را که در ذهن خود دارید در این محیط مطرح نموده و ما نیز امیدواریم همچون گذشته با استعانت از خداوند متعال و در حد توان خود راهنمایی های لازم را ارائه نماییم .

در پایان مدیریت وبسایت مشتاقانه آماده دریافت نظرات , پیشنهادات , انتقادات و همچنین مقالات ارسالی کاربران گرامی می باشد تا با نام خودشان در سایت درج گردیده و همچنین گوشه چشمی به قلم و تجربه همکاران گرامی داشته تا با مساعدت یکدیگر در آگاه سازی افکار عمومی در زمینه طلا و جواهرات قدم برداریم.
با آرزوی شادکامی و بهروزی برای یکایک شما عزیزان

ایمان آزموده
مدیر وبسایت ((MasterGold.ir)) و مولف کتاب ((چگونه طلا بخریم؟))